Eskişehir Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama Haşere İle Mücadele
Garantili Güvenli Kokusuz Böcek İlaçlama

İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:18/A Odunpazarı Eskişehir
bilgi@eskisehirbocekilaclama.com
0549 547 26 87 - 0549 548 26 84

İhracatın Şampiyonu Çimsa!

5.07.2024 

Çimsa, Beyaz Çimento İhracatında Liderliğini Sürdürüyor 

Sabancı Holding iştiraki Çimsa, 2023 yılı İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde beyaz çimento sektörü “En Fazla İhracat Gerçekleştiren Firma” ve gri çimento sektörü “En Fazla İhracatını Artıran Firma’ ’kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi oldu. 

Çimsa, Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği’nce düzenlenen “6. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde” toplamda beş ödül kazanarak ihracattaki liderliğini bir kez daha kanıtladı. Beyaz çimento sektörü “En Fazla İhracat Gerçekleştiren Firma” ve gri çimento sektörü “En Fazla İhracatını Artıran Firma’ ’kategorilerinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Ayrıca yine aynı törende gri çimento; genel çimento (klinker dahil) ve klinker sektörlerinde "En Fazla İhracat Gerçekleştiren Firma" kategorilerinde ödüllere layık görüldü. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çimsa CEO’su Umut Zenar, “Çimsa olarak 2023 yılında yaptığımız ihracat ile sektördeki liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. 2023 yılında gösterdiğimiz başarılı ihracat performansıyla bu ödülleri almaya hak kazandık. Sektörün lideri olarak bu ödüllere layık görülmekten son derece gururluyuz. Emeği geçen tüm Çimsa çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi. 

2024 yılını da oldukça başarılı geçirdiklerini söyleyen Zenar, “Bu ödüller, Çimsa’nın ihracat konusundaki kararlılığının ve başarısının bir göstergesidir. Önümüzdeki dönemde de ihracat performansımızı artırmaya ve global pazarlarda liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız. İnovasyon ve sürdürülebilirlik odaklı stratejilerimizle başarılarımızı devam ettireceğiz. Ayrıca, Türkiye’nin ilk ve tek Kalsiyum Alüminat Çimento (CAC) üreticisi olarak Mersin’deki yeni üretim tesisimizle CAC ihracatında da güçlü bir pozisyon elde ettik. Bu önemli yatırım ile CAC üretim kapasitemizi iki katına çıkararak global pazarın en büyük üç CAC üreticisinden biri konumuna yerleştik. Türkiye'nin katma değerli ihracat seferberliğine katkı sağlarken, dünya genelinde de etkimizi artırmaya devam ediyoruz” dedi.

Gönderen: journal
9569 defa okundu 
 


Ekonomi
"gram gram yanıltmaya,standart çözüm..."
Elektrik aboneliği işlemlerinizi oturduğunuz yerden gerçekleştirin
Eskişehir’in yüksek teknoloji merkezi ATAP hızla büyüyor
Evden üretip satana 1.100.000 TL’ye kadar vergi muafiyeti
Doğru klima kullanımı için 9 öneri

 

 
Eskişehir Böcek İlaçlama - 0549 547 26 87